Середа, 17 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяМадонна зніме фільм про саму себе для Universal Studio

Мадонна зніме фільм про саму себе для Universal Studio

На початку серпня Мадонна оприлюднила відеоролик, в якому вона разом зі сценаристом Діабло Коуді працювала над сценарієм фільму про саму себе. Тепер стали відомі деякі подробиці майбутнього байопіку. Фільмом буде займатися студія Universal Pictures, продюсером проєкту виступить Емі Паскаль. Мадонна ж буде не тільки співавтором сценарію, а й режисером картини. Вона заявила:
“Я хочу передати неймовірну пригоду, якою стала моє життя, життя артиста, музиканта, танцюриста – людини, яка намагається пробитися у цьому світі. У центрі оповідання буде музика. Музика завжди підтримувала мене. Є безліч невідомих та надихаючих історій у цьому житті. І хто розповість їх краще, ніж я?”
Голова Universal Filmed Entertainment Group Донна Ленглі підтримує проєкт: “Мадонна – найбільша ікона, гуманіст, художниця, бунтар. Вона вплинула на нашу культура так сильно, як мало хто інший”.
Мадонна офіційно визнана найбільш продаваною сольною співачкою. За її 40-річну кар’єру у світі продано 335 мільйонів платівок. Вона 658 разів номінувалася на різні премії та отримала 225 нагород. Її обличчя прикрасило майже п’ять тисяч обкладинок журналів по всьому світу.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments