Середа, 17 Серпня, 2022
HomeКіноТелебаченняМагія гір: Дмитро Комаров святкував Івана Купала у місці неймовірної краси –...

Магія гір: Дмитро Комаров святкував Івана Купала у місці неймовірної краси – відео

Тележурналіст Дмитро Комаров відзначив свято Івана Купала в українських Карпатах. У селищі Верховина, що на Івано-Франківщині, разом з місцевими жителями він брав участь в обрядах біля вогнища.
День Івана Хрестителя або як ще по-іншому називають – Івана або Івана Купала усі християни східного обряду святкують в ніч з 6 на 7 липня. У цей день багато століть тому незаміжні дівчата ворожили, пускали вінки на воду, аби знайти свого судженого, та водили хороводи навколо вогнища.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Дмитрий Комаров (@komarovmir)


Аби наповнитись енергією гір та магією свята, журналіст відправився у Карпати. Чоловік зупинився в одній з високогірних баз відпочинку та одягнув для свята традиційний костюм. Відомо, що Верховина є осередком гуцульської культури, тому там Дмитро зміг отримати неймовірні емоції, які передав у своїх кадрах на камеру телефону, передає Showbiz.
“Івана Купала. Святкова, магічна, особлива ніч! Передаю вам енергію Карпатських гір! І бажаю любові”, – милозвучно написав Комаров в інстаграмі, показавши, як кружляє з гуцулами навколо багаття.
Фанати бурхливо відреагували на такі незвичайні кадри Комарова, який частіше всього подорожує світом, а не Україною. Серед них була і дружина журналіста – Олександра Кучеренко, яка залишилась у Києві, поки її чоловік був у відрядженні.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments