Середа, 10 Серпня, 2022
HomeЖиття музикантівМакс Барських показав кадри зі знімань кліпу з російською зіркою Zivert

Макс Барських показав кадри зі знімань кліпу з російською зіркою Zivert

Артисти записали спільну композицію “Bestseller”.
Український співак Макс Барських, який днями оголосив про запис пісні з російською зіркою Zivert, показав кадри зі знімань кліпу на трек.
Зазначимо, що ця відеоробота стала найдорожчим кліпом в історії двох артистів. Журналу “ОК!” Макс і Юля Zivert розповіли про те, як готувався їхній дует і чого очікувати шанувальникам у найближчому майбутньому.

У знімальної команди було чотири варіанти сценарію, а сам сюжет кліпу продиктований рядком з пісні “Bestseller”: “Это искусство — не прятать чувства, тебя любить у целого мира на глазах”.
“Наша історія просякнута сучасними тенденціями в суспільстві. Люди все більше віддаляються від реальності, понад половину часу доби проводять в соцмережах, заводять там знайомства і підвищують свій соціальний статус. “Bestseller” – це історія про самотність в стилі кіберпанк! – так описав головну ідею Макс Барських.

Підготовка до знімань зайняла більше чотирьох місяців, а загальна вартість кліпу перевищила 200 тисяч доларів. Водночас, за словами Барських, артисти з нуля вчилися новій пластиці і займалися з хореографом, відрепетирували безліч мізансцен і трюків без дублерів.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments