П’ятниця, 12 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяМакSим вперше за 2 місяці вийшла на зв'язок з фанатами

МакSим вперше за 2 місяці вийшла на зв’язок з фанатами

Російська співачка МакSим з середини червня 2021 року перебувала у комі через ймовірне зараження коронавірусом. 9 серпня артистка вперше опублікував допис для фанатів, де подякувала усім лікарям та прихильникам за підтримку.
Зазначимо, що виконавиця, яка виступала в окупованому Криму та потрапила до списку “Миротворця”, підтвердила, що її переводять з реанімаційного відділення у звичайну палату.


“В першу чергу хочу подякувати за величезну підтримку всіх тих, хто щиро переживав за мене весь цей час. Це дійсно дуже приємно і багато для мене значить… Мені дуже допомогло, що за мене переживали, думали про мене і молилися, мене це витягнуло з того світу. Сьогодні мене переводять з реанімації в звичайну палату і я нарешті можу подякувати всім вам особисто”, – розповіла співачка.


МакSим поділилась, що після виведення з коми вона думала, що була у медикаментозному сні 2 дні, а не понад місяць. Вона ще дуже слабка, а коли намагається ходити, то починаються сильні запаморочення. Втім, сподівається, що скоро буде вдома та обійме рідних.
“Польоти і виступи на якийсь період мені заборонені за приписами лікаря. Легені поки відновлюються, напружувати їх не можна. Але я вдячна всім вам, лікарям і Господу Богу за те, що я продовжую жити на цій Землі, і, хоч поки що важко, але дихаю”, – констатувала зірка.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments