П’ятниця, 12 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяМама Бреда Пітта змогла побачитися з онуками в гостях в Анджеліни Джолі

Мама Бреда Пітта змогла побачитися з онуками в гостях в Анджеліни Джолі

Нещодавно інсайдер розповів газеті Mirror Online, що діти Анджеліни Джолі та Бреда Пітта вже чотири роки не бачилися з бабусею та дідусем по лінії батька – Джейн та Вільямом.
“Коли Бред та Анджеліна були разом, вони брали дітей в гості до бабусі та дідуся. Діти скоро почнуть протестувати. Тому що у Піттів величезний задній двір, взимку вони там каталися на санках, а влітку розводили багаття”, – поділився інсайдер.
І ось Анджеліна виправила становище. Вона запросила колишню свекруху до себе на вечерю. Повідомляється, що Джейн приїхала в особняк Джолі в Лос-Фелісі разом з двоюрідними братами Бреда та його племінницею, де родичі провели час з акторкою та її з Піттом дітьми.
Інсайдер повідомив, що Джолі «дорожить відносинами з колишньою свекрухою». Також відомо, що перед розлученням з Бредом Анджеліна написала його мамі лист, в якому зазначила, що її будинок «завжди для неї відкритий».
Однак раніше інший інсайдер розповідав, що відносини Джейн та Джолі не можна назвати безхмарними, тому що жінки дотримуються протилежних поглядів.
“Джейн – консервативна християнка, яка не приймає одностатеві шлюби, в той час, як Анджеліна – лібералка, а це ніколи не сприяло їх дружбі”, – сказало джерело.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments