Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяМама Кіану Рівза схвалила його наречену

Мама Кіану Рівза схвалила його наречену

Кіану Рівз познайомив маму з Олександрою Грант ще в минулому році. Жінки одразу знайшли спільну мову і зараз часто проводять разом вечори. Близькі актора впевнені, що незабаром він одружиться на обраниці.
Поява Кіану Рівза на червоній килимовій доріжці з Олександрою Грант восени минулого року справила надзвичайний ефект. Справа в тому, що актор ні з ким не зустрічався більше десяти років, а на світло виходив переважно на самоті. Шанувальники одразу почали обговорювати зовнішність супутниці кумира, яка виглядає набагато старше за нього.
А ось самого Рівза реакція фанатів не особливо цікавить. Актор налаштований рішуче і вже встиг познайомити кохану з мамою. “Патрісія вперше зустрілася з Олександрою близько року тому. Вона сказала тоді, що відразу відчула споріднену душу. У них дуже багато спільного, вони обожнюють мистецтво”, – розповів один з друзів матері актора.

Після знайомства з Патрісією Олександра стала часто бувати в її будинку. Зараз жінки регулярно відвідують виставки, ведуть розмови про мистецтво. Для Кіану дуже важливо, щоб найближча людина – мама схвалила його вибір.
Коли в 1999 році у Рівза і його тодішньої нареченої Дженніфер народилася мертва дитина, Патрісія дуже підтримувала його. Вона була поруч і в момент, коли Кіану важко переживав загибель Дженніфер в автомобільній аварії. Родичка неодноразово розповідала про щирість і доброту сина, відзначаючи, що дуже хвилюється в зв’язку з його самотністю.

Нагадаємо, що Кіану і його нинішня обраниця познайомилися близько шести років тому. Тоді вони спілкувалися по роботі, але поступово зрозуміли, що мають багато спільного. Грант і Рівз вели відразу кілька творчих проектів, в результаті їх відносини перейшли на новий рівень.
Поки Кіану ще не зробив пропозицію коханій, але, за інформацією порталу Life & Style скоро все може змінитися. Мама актора підтримує його в прагненні одружитися і знайти повноцінну сім’ю, оскільки впевнена, що її син давно заслужив щастя.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments