Субота, 13 Серпня, 2022
HomeУкраїнаІнтерв'юMamaRika зізналася, що після весілля не проти пофліртувати з дівчатами

MamaRika зізналася, що після весілля не проти пофліртувати з дівчатами

Співачка MamaRika розповіла, як вони з чоловіком підтримують рівень романтики після весілля та чому вона перейшла на флірт з жінками.
У березні цього року MamaRika оголосила про своє заміжжя з гумористом Сергієм Середа. Пара одружилася у Таїланді після п’яти років стосунків. Але співачка говорить: штамп у паспорті ніяк не позначився на їх любові. Про це та багато іншого артистка розповіла Ексклюзивно для «Ранку з Україною» на каналі «Україна» у рубриці «Смачний ексклюзив» з ведучою Марією Мельник.
«Просто не треба знову ж робити на цьому такий акцент. Одружилися і Слава Богу. Це закономірність – ви до цього йшли. Треба зберігати рівень романтики такою, якою був до весілля. Якби це була вечірня передача, я б вам розповіла такі смішні історії. Як весело, коли у тебе є собака», – розповідає MamaRika.
Але попри одруження, співачка не відмовляє собі у флірті, каже що має до цього поняття своє особливе ставлення. Тому не проти пофліртувати з дівчатами.
«А чому ні? Що таке флірт взагалі? Це обмін енергією на такому тонкому рівні, я не бачу тут нічого такого. Все залишається на рівні жартів, тоді це флірт, а якщо це переходить у щось більше, тоді це не котить. Тепер, як заміжня жінка, у більшості випадків переходжу на дівчат», – поділилася співачка.
Більш того, чоловік MamaRika – гуморист Сергій Середа теж не проти такого спілкування дружини.

Сергій ніколи не проти, коли це стосується дівчат. Він сказав: «Настя, я не проти, якщо що, я можу бути третім або четвертим. Кожен живе собі так, як йому зручно, і нехай люди бавляться, як їм подобається. Нам досить один одного, якщо серйозно говорити, ми дуже кохаємо один одного, тьху-тьху-тьху! Нам ідеально удвох!», – зізналася співачка в ефірі каналу «Україна».

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments