Понеділок, 8 Серпня, 2022
HomeСвітCвітські бесідиМеган Маркл з нетерпінням чекає можливості використовувати свій голос

Меган Маркл з нетерпінням чекає можливості використовувати свій голос

Меган Маркл розповіла про расизм та використання свого голосу, як рушійну силу у новому інтерв’ю для The 19th. Вона сказала, що з нетерпінням чекає можливості «використовувати свій голос так, як я не могла останнім часом».
Вона торкнулася свого власного досвіду, як двурасова жінка. «З моєї точки зору, не ново бачити це приховане підгрунтя расизму і, звичайно, несвідомого упередження, але я думаю, що бачити зміни, які відбуваються прямо зараз, це те, у чому я з нетерпінням чекаю можливості взяти участь», – сказала Маркл.
У той час, як герцогиня Сассекська, технічно була на місці інтерв’юера, розмовляючи зі співзасновником та генеральним директором The 19th Емілі Ремшоу про роль гендеру у ЗМІ, вона сама відповіла на декілька запитань.

Вона говорила про те, наскільки «руйнівним» було повернення до Сполучених Штатів, оскільки вони вступили у період расових протестів після вбивств Джорджа Флойда, Ахмауда Арбері та Бреонни Тейлор.
Меган Маркл, також, поділилася своїм поглядом на поточний стан медіаіндустрії. «Що так захоплююче, з моєї точки зору та мого особистого досвіду за останні пару років, так це те, що один тільки заголовок, один клікбейт залишає відбиток», – сказала Меган. «Це частина того, як ми починаємо дивитися на світ, як ми взаємодіємо з іншими людьми».
Відмовившись від своїх королівських обов’язків на початку року, герцог та герцогиня Сассекські оселилися у Санта-Барбарі, штат Каліфорнія.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments