Четвер, 18 Серпня, 2022
HomeСвітСкандалиМеган Маркл звинуватили у лицемірстві, після інтерв'ю про «фемініста» принца Гаррі

Меган Маркл звинуватили у лицемірстві, після інтерв’ю про «фемініста» принца Гаррі

Дружина британського принца Меган Маркл поспілкувалася з активісткою Глорією Стайн. Інтерв’ю записали на відео для американського видання Markes Women, яке висвітлює розвиток жіночого руху.
Колишня зірка Голлівуду та борець за права жінок обмінювалися думками та історіями з життя. Меган, як і раніше незадоволена тим, що не у всіх куточках світу ще чули про фемінізм, а у розвинених країнах рівноправність статей не досягло ідеалу.
За словами Меган, її чоловік Гаррі дбає за зрівняння у правах, тому їх спільного сина виховує феміністом. Дружина принца нагадала про свою улюблену цитату, що називає чоловіка та жінку пов’язаними, але не розділеними за рангом.


Ці слова Маркл викликали хвилю невдоволення у мережі. Багатьох обурило, що обговорюючи подібну тему, дружина принца Гаррі не відмовилася вказати свій титул у титрах до відео. Меган Маркл дорікнули у тому, що хоча б на час бесіди з Глорією про рівні права всіх людей вона могла відмовитися від свого титулу.
«Тільки мені здалося дивним, що про рівність та справедливість говорить жінка, яка навіть заради одного інтерв’ю не могла відмовитися від свого королівського титулу», «Хто-небудь, поясніть Меган, що коли королівська особа так хизується своїм титулом, у щирість її слів навряд чи хтось повірить»,«Це дуже дивно – говорити про рівність та права, а після цього вимагати до себе ставлення, як до самої справжньої принцеси», – розкритикували поведінку Меган користувачі мережі.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments