Вівторок, 9 Серпня, 2022
HomeСвітСвітське життяМеланія Трамп прикрашає Білий дім до Різдва

Меланія Трамп прикрашає Білий дім до Різдва

Ще навіть не завершився листопад, а в Америці вже починається різдвяний сезон. Так, першими в атмосферу новорічних свят традиційно поринули мешканці Білого дому на чолі з першою леді США Меланією Трамп. Ба більше, дружина американського президента вже навіть придбала ялинку.
Святкове дерево Меланія зустріла у розкішному трояндовому пальті від DOLCE & GABBANA. Вбрання рясніє білими та червоними квітами із зеленим листям – вибір кольорів просто таки у дусі Різдва. Свій лук перша леді доповнила чорними чобітками на високих підборах від бренду Christian Louboutin.

До резиденції родини Трамп ялинка прибула на возі, у який були запряжені двоє коней. Певно, заради створення святкової атмосфери перша леді не шкодує жодних зусиль тож навіть приділяє увагу таким милим дрібницям.
Прикрашати Білий дім до Різдва – почесна місія дружини американського президента. Годі й казати, що світ завмирає в очікування перших знімків результату. Так, минулого року Меланія здивувала громадськість досить нестандартним дизайнерським рішенням.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments