Середа, 10 Серпня, 2022
HomeУкраїнаКурйозні новиниMELOVIN здійснив камінгаут та поцілувався з чоловіком на сцені Atlas Weekend

MELOVIN здійснив камінгаут та поцілувався з чоловіком на сцені Atlas Weekend

Поцілунок не показали в ефірі.
Український співак MELOVIN здійснив камінгаут.
Артист привселюдно заявив, що він бісексуал. Так, під час виступу на фестивалі Atlas Weekend артист поцілував дівчину, модель Маргариту Верховцеву, яка лесбійка, а потім злився у пристрасному поцілунку із чоловіком.
“Ми – сильний народ. Ми не боїмося рухатися вперед, відчувати ритм часу та йти в ногу з іншими демократичними країнами. Та цьому рухові заважають тільки старі склепи, спостерігачами яких я був сьогодні. Мій офіційний камінгаут, який відбувся зі сцени, було вирізано з прямого ефіру М1. Моє відео і досі не завантажують на YouTube. І все через те, що я показав свою сутність. Для мене немає значення колір, віра чи стать, адже любити потрібно людину, тіло, душу… І в цей самий час така любов не визнається кимось, блокується та просто не випускається в ефір. Невже боротьба за власні права та свободи повинна мати цензуру? Якщо ні, то я беззаперечно підтримую вас. А якщо так, то я не впевнений, що хочу існувати в такому майбутньому України”, – заявив зірка.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений MÉLOVIN ? (@melovin_official)


У коментарях зірки та фани підтримали виконавця. Однією з перших відреагувала співачка Злата Огнєвіч: “Мел! Я тебе підтримую! Свобода бути собою – сама велика цінність!!! Люблю за сміливість!”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments