Актори Голлівуду стали зірками нової колекції Louis Vuitton

0
1088

Допоки Versace та Moschino активно презентують лімітовані колекції одягу в Італії, очільник Louis Vuitton продумує дещо іншу стратегію виходу на модний подіум. Лукбук від Гескьєра Луї Віттона представили не просто супермоделі, а одні із найбільш впізнаваних облич голлівудського кіно. Без сумнівів, відпочинок на півдні Франції пішов на користь іменитому модельєру.

Перед об’єктивами модних фотографів позували Алісія Вікандер, Мішель Вільямс, Софі Тернер, Тенді Ньютон та безліч інших американських селебріті. Акторки проілюстрували брендовий одяг надзвичайно жіночно та не без весняних елементів.
Рослинний орнамент та широка клітинка – тренди сезону підхопив також Louis Vuitton. Втім, не без унікальних ескізів. Широкий рукав, поєднання тваринного принту й екошкіри, блискіток та ніжних квітів зробили нову колекцію одягу не лише модною, але й унікальною.

«Ці жінки ілюструють цілковито різні типи особистості, що втілюють моду бренду у повсякденному житті», – пояснює Гескьєра неабияк «хайповий» вибір моделей. «Були б вони зірками чи новими обличчями, так чи інакше, усі вони символізують одне і те ж – впевненість у своєму виборі».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here