Американський бренд допустив до подіуму винятково темношкірих

0
287

Зворотній расизм чи своєрідна спроба культивації темношкірих жінок. Американський будинок моди Tommy Hilfiger вирішив виокремитись серед інших «неупереджених» торгових представників та запустити показ своєї нової колекції винятково із темношкірими манекенницями.
Не складно критикувати бренд одягу, про який знає кожен. Що не крок в інший бік – ти знову під прицілом громадськості, позитивно це для нової колекції чи ні. У суботу ввечері іменитий бренд Tommy Hilfiger презентував, здавалось би, звичну серію одягу. Тільки-от наважився це зробити у доволі таки екстравагантній формі, на межі провокативності.

Колекція отримала назву Tommy Now, та не обійшлась без неабиякої душевності. Відтак, привабила і зіркову аудиторію також, серед якої – супермоделі Джіджі Хадід і Тайрі Бенкс. А власне на подіум вийшла чи не найвідоміша темношкіра модель світу, якщо таке означення буде цілком доречним. Так, на подіум вийшла легендарна Шантель Браун-Янг, що відзначається унікальними характеристиками зовнішності.
«Томмі зателефонував мені. Я справді гадала, що коїться щось дивне. Tommy Hilfiger по телефону? І він сказав, якщо я зроблю з ним шоу. Ви зможете що завгодно. Зійти з розуму. Якщо ви маєте яке-небудь конкретне бачення, я виконаю його разом з вами. Я справді йому не повірила», – прокоментувала свою участь у шоу модель.

Так чи інакше, Tommy Hilfiger поставив за мету надихати жінок, що власне і привели його до того моменту, де він зараз є. Це шоу – звичне «дякую». І справді, іменитий модний дім зробив це для Кожної, що коли-небудь робила бодай найменший внесок у його розвиток. І навіть для тих, хто почув про нього вперше.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here