Бекстейдж від Dior: секрети зародження модних тенденцій

0
318

Уривчастий лайнер та низький кінський хвіст із міланських показів – усе просто, якщо знати кілька секретів від їх «основоположників». Щось таки було приховано під капелюхами-циліндрами від Dior, і це особливі фіксатори для досконалої зачіски.
Хто досі не чув, чи не найпопулярнішим «прийомом» у нинішньому сезоні став низький хвіст. Відтак, багато кого цікавить, як врешті досягнути досконалого ефекту «з модних подіумів». Рішення є, і воно полягає у спеціальній сітці, що фіксується поверх резинки. Фінальним акцентом може стати колоритна шовкова хустинка із яскравим принтом, що не тільки приховає сітку, але й додасть до образу небувалої вишуканості.

Друге – графічний макіяж. Тренд минулого століття на так звані «стрілки» не те, щоб стрімко ввірвався на модні подіуми. Він буквально таки перекроїв формат актуального макіяжу. Звичайно, нюдові відтінки та червоні губи ніде не поділись. Радше навпаки – дещо модернізуватись. Відтепер додати трендовості до образу стало легше, ніж коли-небудь раніше.
Знадобиться тільки чорний олівець або ж лайнер. І трохи практики. Класичні «котячі» стрілки, крапки під очима, уривчасті лінії чи чудернацькі візерунки – рухайтесь за поривами вашої фантазії та формуйте власний стиль. Якщо врешті хочеться перейняти кілька порад із подіумів, цьогоріч Dior впевнено занурився до б’юті-індустрії.

Після Лондонського тижня моди Пітер Філліпс, представник британської титулованої родини, назвав такий тренд «анімаційним» та у стилі 60-х. Не забарився Філліпс пригадати і легендарний фільм «Хто ви, Поллі Магу?», про тогочасну супермодель, образ якої аж надто нагадує останні модні мокази від Dior. А мовиться про уривчасті лінії під очима, що імітують нижні вії.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here