Бренд Tiffany & Co приєднався до тенденції екомоди

0
565

Потреба «прозорості» в індустрії моди призвела до таких доленосних рішень, як відмова від хутра та інших природніх матеріалів. На шлях порятунку екології уже стало безліч світових брендів. Серед них – Chanel, Burberry і Gucci.
Як не дивно, екомода не завершується на виробництві одягу та аксесуарів. Віднедавна, до гучної тенденції долучилась також ювелірна «майстерня» Tiffany & Co. Хоча й підійшла до проблеми з дещо іншого ракурсу, що зрозуміло.

Компанія оголосила про переоцінку принципів. Із початком року кожен діамант бренду буде офіційно зареєстрований. Тож, перед купівлею клієнт матиме змогу ознайомитись із цілою купою паперів, що свідчать про походження та легальність дорогоцінного каменю. До того ж, усі алмази будуть зареєстровані в єдиній базі даних – зі спеціальним кодом відстеження.

«Діаманти, сформовані близько трьох мільярдів років тому і винесені на земну поверхню дивовижним збігом обставин, не перше століття вважаються символами найважливіших моментів у нашому житті. Не повинно бути нічого «прихованого» стосовно походження алмазів Tiffany & Co», – заявив генеральний директор компанії в одному із прес-релізів.
А також Алессандро Больоло додав, що «наші клієнти хочуть і мають право знати, як найцінніші, найзаповітніші алмази потрапили до їхніх рук». Відтак, бренд пообіцяв, що до 2020 року надасть покупцям таку можливість.
Компанія Tiffany & Co. давно вийшла за межі виробничих норм та зайнялась проблемами навколишнього середовища і прав людини. Як результат – бренд присвятив себе проекту, що допоможе відстежувати передісторію алмазів «тіффані» усім бажаючим.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here