Бренд Victoria`s Secret обрав за нове обличчя модель-трансгендер

0
351

Не зважаючи на гучні скандали у минулому, бренд Victoria`s Secret таки прийняв рішення попрямувати за інтересами споживача та дещо вийти за рамки так званих «стандартів». Справа розпочалась із резонансного звільнення ідеолога конфлікту інтересів, Едварда Разека, який подав у відставку чи не одразу після вступу моделі-трансгендера до «янголів».
Згодом у мережі розпочалась полеміка стосовно настільки провокативного рішення знатної торгової марки жіночої білизни. І, що очікувано, більшість похвально сприйняла подібний крок. А першою нетиповою моделлю-«янголом» Victoria`s Secret стала 22-річна красуня-трансгендер Валентина Сампайо, що навіть не мріяла про настільки гучну пропозицію у своїй кар’єрі.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Never stop dreaming genteee ??? #staytuned #bastidores #new #vspink #campaign #representatividade #diversity #beauty #selfie #life #fashion #usa #vstorm #valentinasampaio ?✌?

Публикация от Valentina Sampaio (@valentts)


Дебютом Валентини у ролі «янгола» стане чергова колекція бренду Victoria`s Secret Pink, що з’явиться на полицях магазинів уже цього місяця. Вона ж стане її обличчям, на що і розраховували прихильники культової торгової марки білизни. Бразильська модель без тями від щастя та чи не одразу поділилась своїми емоціями у мережі: «Ніколи не припиняй мріяти». До публікації додала чергове яскраве фото, що не обійшлось без уваги користувачів.
Зірковий агент зірки з глянців зауважує, що подібне рішення бренду може виявитись доленосним. Та, разом з тим, стати першим кроком на шляху до руйнування суспільних бар’єрів. А поки поціновувачі Victoria`s Secret сподіваються, що зовсім скоро бренд займеться і категорією споживачів «плюс-сайз», що вже вимагалось минулоріч та без суперечок у мережі не завершилось.
Хто не чув, варто нагадати, що ще минулого року у стінах модного дому Victoria`s Secret спалахнув скандал стосовно розширення лінії білизни на кілька розмірів категорії «плюс», із чим категорично не погодився очільник торгової марки, Едвард Разек. Тоді ситуація вичерпалась різким падінням попиту на товар та скасування щорічного грандіозного шоу «янголів».


Менше з тим, уже цієї весни нову колекцію купальників від Victoria`s Secret представляла модель із не надто модельними параметрами. Зараз же до лав «янголів» вступила трансгендер. Що буде далі, годі й здогадуватись. Єдине, у чому можна бути певним, так це те, що торгова марка ступила на радикально інший шлях розвитку, який, у перспективі, піде тільки на користь.
І поки бренд переживає втрату свого очільника Едварда Разека, якому належить безліч креативних ідей та власне поняття «янгола» Victoria`s Secret, бренд офіційно заявив, що у цьому році шоу не буде.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here