“Для фанів Гогвортсу!”: “Vans” випустить колекцію з Гаррі Поттером

0
452

Всесвітньо відомий американський виробник взуття “Vans” заінтригував випуском нової колекції. Фанати фільмів про чарівника Гаррі Поттера можуть починати накопичувати гроші: скоро фірма презентує кеди з символікою магічної історії.
“Щось чарівне наближається,” – йдеться на сторінці бренду у Твіттері. Також вони поширили короткий яскравий відеоролик, у якому й повідомили про майбутню колекцію. Шанувальники Гаррі Поттера вражені: “Я чекав цього п’ять років і нарешті це сталося!”, “Візьміть всі мої гроші, тільки дайте мені це взуття”, “Відьмі потрібні ваші черевики!”, “Вау! Це неймовірно”.


На офіційному сатйі “Vans” йдеться, що це буде взуття та інші речі пов’язані з чотирьома факультетами Гогвортської школи чарівників: Грифіндором, Рейвенкловом, Гапелпафом та Слизерином.  “Vans і Гаррі Поттер співпрацювали, щоб випустити магічну колекцію взуття, одягу та аксесуарів для відьом, чарівників і маглів,” – пишуть на сайті.
Коли саме колекція буде доступна для прихильників, поки невідомо, але багато хто з них нетерпляче чекає на новинку з гаманцями напоготові. Нагадаємо, що взуттєвий бренд “Vans” був заснований ще у 1966 році у Каліфорнії Полом Ван Дореном. Також фірма займається реалізацією худі, футболок, бейсболок, іншого одягу та аксесуарів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here