Дружина Джастіна Бібера знялась для Versace

0
738

Голлівудська модель та світська левиця Гейлі, раніше відома за прізвищем Болдвін, стала обличчям нової колекції від італійського бренду. Американська селебріті представила ексклюзивний принт Versace у дещо екстравагантному образі на «щодень». Автором рекламних світлин стала одна із постійних фотографів модного дому – Зоя Гроссман.

Яскрава серія одягу Versace Resort 19 одразу з’явилась на офіційній сторінці бренду в Instagram. А віднедавна – на полицях магазинів. На додачу до класичної символіки, цьогоріч дизайнери використали неонові відтінки, розмаїття беззмістовних логотипів та навіть не намагались приховати характерної бренду рішучості.


Нагадаємо, наприкінці минулого року іменита світова модель Гейлі Болдвін вийшла заміж за поп-зірку Джастіна Бібера. Не лише зміна прізвища змусила «говорити» громадськість.
Численні скандали навколо колишньої співака Селени Гомес, її госпіталізації та рішення пари щодо весілля загалом – у хейтерів було тем більш ніж достатньо. Але молоде подружжя живе далі. І живе щасливо, про що свідчить серія романтичних світлин у соцмережах.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here