Джастін Бібер приміряв роль дизайнера модного бренду

0
434

Прихильники поп-зірки і досі не можуть оговтатись від першої колекції Drew House, як музикант вирішив повторити свою дизайнерську спробу. Серед метушні навколо підготовки весільної церемонії та владнання питання із сімейним маєтком, Джастін Бібер вирішив дещо відволіктись та зайнятись тим, що йому справді по душі. І, ні, про музику не мовиться. Співак вкотре взявся за моделювання одягу від власного бренду Drew House.
Із усією повагою до культового виконавця, шанувальники стримуються, щоб не охарактеризувати «модний одяг» аж надто радикально. Лаконічний дизайн, стримана кольорова палітра, дивні ідеї та звична усім символіка. На дизайнерському одязі від Джастіна Бібера побутують два основних елементи: жовтий смайлик та слово «Drew», або ж поєднання обох символів.

Так чи інакше, не обходиться без тих, найвідданіших, що із нетерпінням чекали на появу другої колекції від торгової марки Drew House. А ще, бренд за надзвичайно короткі терміни здобув приголомшливих результатів за популярністю, що зовсім не дивно. Вперше Джастін Бібер заявив про себе світу, як про амбіційного модельєра, ще 29-го січня минулого року. Так, перерва була затяжною. Але і не варто забувати про обставини.

Тоді ж виникли перші проблеми на виробництві. Затримка із доставкою одягу стала явищем повальним. Бібер навіть пропонував відшкодування збитків тим, кому довелось чекати довше вказаного терміну. Істинні шанувальники ж переконані, що очікування було того варте. Що не кажіть, але поп-виконавець таки впорався із першими труднощами у ролі дизайнера.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here