Голлівудський стиль вийде на вулиці – повідомляє Gucci

0
469

Що вдягати весною? Іменитий бренд відповів категорично: Золота ера Голлівуду повертається. Точніше – поступово виходить у широкий загал. Відтак, із настанням теплої пори року варто ще раз переглянути, що носили американські зірки у минулому столітті та якнайшвидше поповнити гардероб парою яскравих суконь.
Глен Лачфорд наважився представити неабияк колоритну колекцію, сповнену блиском мюзиклів 50-х. Лише пригадайте кадри із «Американця у Парижі», «Джентельменів, що надають перевагу білявкам» чи «Співаючи під дощем» – і спробуйте їх наслідувати. Принаймні, до цього підштовхує Gucci.

«Пані та панове, ласкаво просимо до виставкової зали», – відкрив бренд свою нову, весняно-літню серію одягу. Блиск, захват та грайлива театральна постановка аж надто захопила глядачів. Серед них – Джин Келлі, Сід Чарісс, Ріта Гейворт та Джейн Рассел. Тобто, моделі, що перевтілились у покійних зірок минулого.

Серед нинішнього голлівудського бомонду, модний показ від Gucci відвідали Джаред Лето та Сайма Гаєк. Із головних модних віянь сезону бренд акцентує увагу на тваринних принтах, паєтках, блиску та плісированих спідницях. Що цікаво, вкотре розкрита тематика Міккі Мауса – вкотре на сумках.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here