Gucci представив колекцію унісекс – Покоління Z

0
493

Вперше кампанію проти гендерної нерівності іменитий бренд започаткував ще у 2013 році – із заснуванням фонду «Chime for Change». Ще з тих пір Gucci зайнявся злободенною проблемою. Чи не найбільш прогресивним кроком торгової марки став піврічний звіт від Irregular Labs із результатами опитування так званого покоління «Z». Основним питанням дослідження стала тема статі та гендерної ідентичності.

Дефініції «чоловік» та «жінка», фемінізм як вияв поп-культури стали чи не основними складовими проекту від Gucci. За результатами звіту, 82% опитуваних згодні із потребою у абсолютній рівності, а ще 52% зазначили, що поняття «жіночність» та «жіночий» суттєво відрізняються.
Тим часом, як третина покоління «Z» ідентифікує себе гетеросексуальною, інша частина неприховано заявляє про свою «іншу» орієнтацію. Відтак, як переконує іменитий бренд, масова культура також не повинна приховувати такої тенденції. Це стосується і сфери моди.

«Наступний, 2019 рік – саме час для покоління «Z». Час для правової рівності та прийняття революційних понять. Час для одягу, що допомагає самовираженню», – зазначає ініціатор проекту Торі Вест. А також додає, що «вони хочуть представників влади, що будуть гендерно неупередженими та захищатимуть їх як соціальну групу».
Як урочисте представлення революційного дослідження, Gucci випустив нову колекцію-унісекс. Жодних обмежень у кольорах чи фасонах – усе для покоління неупереджених, покоління «Z».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here