Gucci розпочав сезон із нових модних відтінків

0
816

Божевільні принти сміливо полоняють модні подіуми сезону весна-літо 2019. Культовий Gucci осторонь не залишився. А ще – додав своїх корективів. Точніше, ексклюзивних аксесуарів, що цьогоріч довго не залежаться на полицях магазинів.

Що раніше вважалось несмаком, стане ознакою стилю. Неонові відтінки зроблять модним будь-який образ. Здавалось би, навіть найбільш шокуючі модні віяння треба вміти застосовувати у повсякденному житті. Ні, не сьогодні і не завтра. Тепер можна сміливо поєднувати усі принти, що лежали у шафі й чекали «свого часу».


Горох і полоска, масивні квітки на додачу до класики. Мода стає все божевільнішою, іменитий бренд, у свою чергу, не намагається чинити опору. Єдине, що залишилось незмінним із минулих сезонів – хрести. Вони повсюди, а особливо в ролі екстравагантної біжутерії.

Окуляри – ще один не менш важливий атрибут прийдешнього літа, який варто придбати якнайшвидше. Не бійтесь обирати форму, що закриватиме півобличчя. Чим масивніші, тим модніші. Як не дивно, зважаючи на минулі роки. Так, у 2019 році весь «несмак» стане буквально таки останнім «криком» моди. Головне – не боятись експериментів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here