Католицька символіка у новій колекції від Gucci

0
409

Показ із двоголовими моделями успішно завершився. Але серія епатажних ідей від Gucci лише починає втілюватись в життя. Минуло не так багато часу, як бренду вдалось вкотре заявити про свою неординарність у світі високої моди.


Усі, що хоч інколи цікавляться фешн-індустрією – знають, що тема релігії неабияк популярна на світових подіумах. Це стосується не лише крою «як із біблійних часів», але й образів святих на різних елементах одягу. Такими нововведеннями уже встигли похизуватись Gibenchy та Dolce&Gabbana.

Втім, дизайнери по-різному коментують подібні модні рішення. Олександр МакКвіт «католицькими» принтами лише вкотре заявив про власне бачення на бездуховність релігії.
Що стосовно головного модельєра Dolce&Gabbana, він керувався винятково веліннями музи – фресок Монреальського собору Богоматері, що у Сицилії. Valentino ж раптово вирішив випустити «аскетичну» колекцію, привернувши увагу до теми чернецтва та невинності – у стриманій чорно-білій палітрі.


Іменитий Gucci не зрадив своїм стандартам та вкорте спробував «переосмислити поняття вишуканого». Тільки-от на цей раз об’єктом моди стали католицькі аксесуари. Власне – нагрудні прикраси із хрестами. Чим більше, тим краще. Про що свідчить серія світлин на офіційній сторінці в Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here