Керрі Бредшоу повернула в моду культову сумку Fendi

0
1340

Завдяки «Сексу у великому місті» та власне його головній героїні Керрі Бредшоу, мода 90-х стала такою, якою вона була. Пишні фатинові спідниці, сині шовкові підбори від Моноло Бланік та елегантні нічні пенюари перетворились на musthave для кожної.
Так чи інакше, ви нічого не знаєте про стиль іменитої Керрі Бредшоу, якщо таки не чули про сумочку від Fendi. Яскраві та квадратні, маленької форми та із золотим замком посередині – наприкінці століття мода була доволі екстравагантною. Але не менш екстравагантною, ніж славнозвісна героїня жіночої стрічки.
Допоки про перезавантаження «Сексу у великому місті» ні словом не мовиться, бренд Fendi наважився знову випустити силует улюбленої усіма сумки. Очікувано чи ні, але у рекламному ролику до нової колекції з’явилась сама Сара Джесіка Паркер, що колись зіграла іконічну роль.

А також, у відеопрезентації сумки зобразили своєрідний аналог чотирьох подруг, що намагаються знайти кохання «у великому місті». Фіолетова та у паєтках – саме цю сумку виокремив Fendi з-посеред інших.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here