Louis Vuitton вибачився за згадку про Майкла Джексона

0
367

Знадобилось лише кілька годин, щоб культова поп-зірка століття стала предметом для зневаги. Кілька годин та один викривальний фільм під назвою «У пошуках Небувалії». Хто би міг подумати, що коли-небудь особистість Майкла Джексона перетвориться на щось таке, що варто тримати під цензурою. Але, на жаль чи на щастя, таке врешті трапилось.
Наприкінці минулого року, коли про прийдешній скандал нічого не сповіщало, Вірджил Абло, він же художній керівник будинку моди Louis Vuitton, випустив осінню колекцію одягу, приурочену легендарному Майклу Джексону. Одна мить – і світ перевернувся з ніг на голову. Зараз дизайнер шкодує про скоєне та просить вибачення за подібне модне рішення.

Звичайно, як людина, що засуджує педофілію, може бодай якось бути прихильною до Майкла Джексона? Керівник Louis Vuitton, що зрозуміло, проти жорстокого ставлення з дітьми. Відтак, кутюр’є вважає за обов’язок привселюдно оголосити свою колекцію із символікою Джексона аморальною.
Нагадаємо, ще минулоріч, коли й Вірджил Абло приступив до виконання своїх професійних обов’язків у Louis Vuitton, для модного будинку розпочалась нова ера – ера інклюзивності афроамериканського. Тож, бренд не зміг оминути початок свого розвитку у цілковито новому векторі без одного із найвідоміших у світі представників «інших культур».

На противагу такому рішенню, у світі мистецтва з’явилось дещо інше, що й поставило цілий пласт поп-культури під сумнів – і це документальна стрічка про двох чоловіків, що стверджують, ніби вони ще у далекому дитинстві стали жертвами сексуального насилля з боку Майкла Джексона.
У свою чергу, Аблох пояснив модне рішення наступним чином: «Мій намір для шоу полягав у тому, щоб назвати Майкла Джексона художником поп-культури. Це відносилось тільки до його публічності і музичного спадку, що вплинув на ціле покоління митців».

А також, художній керівник будинку Louis Vuitton додає: «Я знаю, що у контексті документального фільму, шоу викликало певну емоційну реакцію. Я безсумнівно осуджую будь-яку форму жорсткого ставлення з дітьми, насилля чи інших аморальних дій проти людини».
Відтак, коли одяг скандальної колекції нарешті з’явиться на полицях магазинів, це лише проілюструє ставлення суспільства до проблеми педофілії та, на додачу, ставлення до колишнього поп-ідола.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here