Марк Джейкобс представив нову колекцію одягу у темряві

0
485

Чи дійсно вас лякає темрява? Марк Джейкобс вирішив це перевірити. Дизайнер однойменного бренду спробував проілюструвати свою нову серію одягу, приурочену до осінньої колекції 2019-го року у цілковито чорній виставковій залі. Лише кілька вдалих прожекторів, що підсвічують подіум та нічого зайвого.
«Магія ночі» стала відмінним тлом для контрастної колекції Джейкобса. Манекенниці-«привиди» не виокремились із загальної концепції та вдало балансували вузькою доріжкою світла. Манекенниці-«мрії» з’явились на мить перед своїм глядачем, розчинившись у темряві лише через кілька секунд.

Леопардові силуети, кислотно-жовтий, масивні пальто у поєднанні із літніми босоніжками, форми за межею класичних, а неабияк трендові кюлоти з минулого сезону стали ще ширшими та більш екстравагантними. З’явились теж квіткові принти та характерний для кількох останніх модних показів «всюдисущий» блиск. Ніч таки видалась зоряна.

Із нововведень – пір’я. На головних уборах, замість шарфів, у ролі матеріалу кардиганів. Ба більше – Джейкобс наважився ввести до «вуличної» моди сукні із пір’я! Не обійшлось без клітинки, що незабаром стане буквально таки «криком» моди.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here