Міккі Маус став обличчям нової колекції “Rag&Bone’s”

0
434

Міккі Маус, як один із перших символів поп-культури, став цьогорічним модним трендом нової колекції «Rag&Bone’s». Найвідоміший гризун усіх часів уже не один сезон користується популярністю у світі моди. Однак бренд вирішив знову зробити акцент на анімаційному герої, тільки от серія вийшла лімітована.
«Використавши оригінальні ескізи архівних Міккі Маусів, нова колекція робить акцент на важливості дістенеєвського спадку», – пояснює  «Rag&Bone’s» у одному із прес-релізів. Дизайнерів серії надихнув «типовий турист» у сувенірній футболці із однойменним героєм. Так і виникла ідея створити колекцію «на щодень» – зручну та із нашивками Міккі Мауса.
Реклама лімітованої серії від «Rag&Bone’s» була створена у відповідному стилі. Групка молодих моделей, які вільно позують на тротуарах та платформах метро у фірмовій кольоровій гамі відомого гризуна.

Даний проект став другою спільною роботою із студією «Дісней». Минулого року бренд приурочив випуск своєї колекції до виходу фільму «Зоряні війни: Останні джедаї», випустивши серію взуття та футболок футуристичного стилю.
Повна колекція «Rag&Bone’s» вийде першого листопада та буде доступна на ragandbone.com, shopdisney.com та у фірмових магазинах бренду. У той час також відбудеться запланований інтерактив із клієнтами «Rag&Bone’s»: у Ньою-Йорку, Лос-Анджелесі та Лондоні пройдуть заходи, де, як зазначає сам бренд, буде «безліч сюрпризів та тематичних Міккі-розваг».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here