Мільярдерка Кайлі Дженнер запускає дитячу косметичну лінію по догляду

0
315

Офіційно оголосивши минулого тижня про започаткування своєї лінії по догляду за шкірою “Kylie Skin”, Кайлі Дженнер, здається, зупинятися аж ніяк не збирається. Молода мама з відомого сімейства запускає ще одну нову колекцію. Це будуть товари по догляду за дітьми.
Усі знають, що жінки відомої родини Кардаш’ян-Дженнер небайдужі до дітей, дуже їх люблять і стараються розширити свої сім’ї якомога більше. Наразі Кайлі лише 21, і вони з чоловіком, репером Тревісом Скоттом, виховують однорічну донечку на ім’я Стормі. Однак, відомо, що Дженнер вже замислюється про другу дитину.
З нагоди цієї любові до дітей Кайлі започатковує нову лінію, присвячну малюкам. Це будуть дитячі меблі, такі як ліжечка, столики для перевдягання, ходунки. Вона також планує випускати дитячі засоби по догляду за шкірою, включаючи лосьйони та креми, а також дитячі ковдри, сорочки, постільну білизну, і загалом майже все, що потребують новоспечені мами, як і вона сама.

У так звану “імперію” Кайлі входить її культова улюблена лінія “Kylie Cosmetics”, яку зірка випустила у 2015 році. Спочатку туди входили лише відомі набори блисків для губ, перш ніж вона додала палітри для тіней, губні помади, олівці для брів, бронзери та багато іншого. Саме завдяки бренду “Kylie Cosmetics” вона стала наймолодшою мільярдерою світу, обігнавши Марка Цукерберга.

Тепер Кайлі змінює акценти і переорієнтовується на свою нову лінію “Kylie Skin”. Можливо, це стане новим бестселлером серед косметичних засобів і принесе бізнесвумен ще більше статки.
“Здається, я працювала над цим цілу вічність, і я не можу повірити, що нарешті це оголошую! Започаткування моєї лінії макіяжу з нуля навчило мене багато, і я дуже щаслива, що можу застосувати ці знання у моїй новій компанії”, – написала вона у Інстаграмі, розповідаючи про “Kylie Skin”.
“Народження цілковито нової команди, виробництво, виконання і т.д. окремо від моєї лінії косметики було складним завданням, але ми впоралися! Ми робимо найкраще для вас, друзі! Нічого не тестується на тваринах, веганське, без глютену, парабену і сульфатів і підходить для усіх типів шкіри”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here