Нова колекція спортивного одягу від бренду Каменських

0
589

Із світових музичних чартів до модних подіумів. Уже як рік працює торгова марка від іменитої української співачки NK, під однойменною назвою. Не зупиняє виконавицю можливість використовувати власну інстапопулярність у руслі рекламному.
Так, як зазначила сама Настя Каменських, після 30-ти її життя тільки розпочалось. Артистка залишила вагому сторінку із минулого позаду, точніше – дует «Потап и Настя», та подалась до кар’єри сольної. Ба більше – Каменських досконало вивчила іспанську та заспівала іноземною (що зрозуміло, не англійською). Подорожі Америкою та постійні чутки стосовно романтичних зв’язків зі своїм продюсером Потапом. На цьому не все.


Слідами за колегою по сцені, Надьою Дорофеєвою, артистка створила власний бренд одягу. Допоки NK-стиль значного розмаху ще не досягнув, Каменських активно публікує кадри у власному дизайнерському вбранні у мережі. І, звичайно, не обходиться без «всюдисущих» ініціалів «NK». Яскравий приклад – остання публікація зірки в Instagram, у хромовано-рожевій спідниці.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here