Нова лінія слайдерів Adidas від Фаррелла Вільямса настільки зручна, що “Відчуваються, як шкарпетки”

0
272

Фаррелл Вільямс хоче, щоб ви знали, що його остання співпраця з Adidas, пара слайдерів PW Boost Slide, дуже зручні. Не просто м’які або пінисті, а скоріше як хмара, що цілує вашу п’яту. Або, як ніби ваші стопи оточені м’якими руками тисячі херувимів. Сам Вільямс уподібнює це відчуття як «носіння шкарпеток … Ви навіть не думаєте про це».
Репер взявся за створення слайдерів вже давно, коли вперше почав співпрацювати з Adidas ще у 2014 році. Зараз його філософія дизайну здається особливо пророчої. “Це те, про що я говорив протягом багатьох років, і ми нарешті добралися до цього”, – каже Вільямс. “Ви повинні відчувати себе максимально комфортно”.

Силует повторює анатомію стопи з доданою підкладкою вздовж верхньої частини взуття, а також підошвою з амортизацією. “Комфорт – це єдине, що не береться до уваги. Мова завжди йде про те, скільки бренд може заощадити та яку частину прибутку він може отримати”, – говорить Вільямс.
Фірмове почуття кольору Вільямса знаходиться в центрі колекції, з яскраво-рожевими та помаранчевими слайдерами, доступними на додаток до базового чорному кольору. Що ж стосується його думок з приводу спору про носіння шкарпеток зі слайдерами, він каже: “Деякі люди нічого не носять, деякі носять шкарпетки, це просто залежить від того, хто ця людина, і що він повинен робити, і куди він прямує, і які його наміри, і наскільки комфортно йому повинно бути”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here