Сексуальна колекція білизни від Ріанни – до Дня Закоханих

0
588

Минув лише тиждень із дня, коли світ побачив імениту колекцію консилерів від Ріанни – а зірка знову подалась до індустрії моди. На цей раз, співачка стала дизайнером ексклюзивної серії від торгової марки білизни Savage x Fenty. Спеціально до прийдешнього Дня Святого Валентина.

Уже сьогодні колекція білизни доступна на офіційному сайті бренду. Ніжні комплекти із французької сітки у романтичній кольоровій гамі: від завжди актуального чорного до неабияк жіночного рожевого. Усе за останніми тенденціями моди. Білизна прозора, а найпікантніші зони прикриті оксамитовими сердечками.
Втім, не лише звабливими бра, але й пенюарами та шовковими піжамами поповнились каталоги бренду. Попри «зірковість» колекції, цінова категорія залишилась у рамках прийнятного: від двадцяти до вісімдесяти доларів.

Вбрались у лімітовану серію білизни моделі цілковито різних форм і типажів. Не залишилась осторонь й сама Ріанна. Співачка вдягла неабияк сексуальний рожевий комплект, доповнивши образ оксамитовими рукавичками та обручем у вигляді серця. Що цікаво, не обійшлась «романтична» колекція без кількох секс-іграшок.

Нагадаємо, не так давно у пресі мовилось про плани Ріанни на власний модний бренд. Навіть – з’являлись посилання на ще не створений сайт. Здогадки про назву лейблу теж були. Тим не менш, знаменитість не поспішає робити рішучих кроків у напрямку індустрії краси. Усе поступово: консилери, білизна. Можливо, наступним рішенням стане іменний бренд.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here