Шокуючі факти про керівного дизайнера Chanel

0
496

Більш ніж  31 мільйон людей стежать за новинами на офіційній сторінці в Instagram від Chanel, але очільник бренду не серед них. «Я навіть уявлення не маю, як це виглядає», – зізнався Карл Легерфельд у одному зі своїх інтерв’ю. Як так склалось? Справа не у ненависті до мережі. Дизайнер виправдовується, що у нього елементарно немає на це часу.
Легерфельд у своєму коментарі намагався бути максимально відвертим. У такому разі, чому чоловік тривалий час не хотів відповідати на здавалось би таке невимушене запитання? Очільник Chanel спробував виправдатись, що у нього є більш важливі справи. Як от зарисовки до майбутніх колекцій та додав, що «день надто короткий для цього».

Також зірка модної індустрії розповів про ще кілька своїх специфічних особливостей. Перше – він зазвичай не літає приватними рейсами. «Проблема особистого літака у тому, що ви не будете у ньому одні, як на це розраховується. На борту буде ще ціла купа людей із сфери обслуговування та представників авіакомпанії. У чому тоді сенс? Простіше літати загальними рейсами».

Друге – тотальна несамостійність. Йому не вдаються елементарні побутові завдання, такі як приготування їжі чи застелення ліжка. «Я лише знаю, як малювати ескізи та створювати колекції». І в цьому виявилось його призначення. «Коли я ще був дитиною, мама мені постійно повторювала, що я не повинен знати все», – розповів Легерфельд. «Ви завжди повинні залежати від інших, лише так ви будете прикладати максимальних зусиль, щоб заробити гроші на те, щоб усе робили за вас».

Третє і найбільш шокуюче – дизайнер міг стати фермером. Хлопчиком, він ріс у сільській місцевості Німеччини і з того часу полюбив корів. Саме це у певний момент могло стати причиною рішення Легерфельда зайнятись сільським господарством. Тим не менш, він став дизайнером одягу та зробив значний внесок у світову індустрію моди.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here