Шон Мендес став “обличчям” білизни від Calvin Klein

0
468

Не тільки прихильники не стримують своїх поривань. Скільки ж знаменитостей залишило палкі коментарі під звабливими кадрами молодого виконавця. Шон Мендес лише зняв сорочку, як опинився у центрі уваги громадськості. Спеціально до нової колекції білизни від Calvin Klein. Спеціально для найвідданіших поціновувачів «музики» артиста.
Серед зіркового бомонду Шон Мендес ніколи не був обділений увагою у категорії привабливості. Втім, якщо ще залишились ті, що мають сумнів – ексклюзивна фотосесія співака для іменитого бренду стане цьому яскравим підтвердженням. Точніше – ілюстрацією.

View this post on Instagram

@CalvinKlein #MyCalvins. Campaign coming this week.

A post shared by Shawn Mendes (@shawnmendes) on


Не впорались із власними емоціями й інші зірки зі світовим іменем. Дженніфер Лопес, Алекс Родрігес, Дрейк Белл та Гуді Аллен чи не одразу висловили свої враження у мережі.
«Так гаряче», – не обійшлась Джей Ло і без емодзі полум’я. «Видаліть це, перш ніж моя подруга це побачить» від Гуді Аллена. Відреагував також Дрейк Белл. Що зрозуміло, гумор присутній: «Моя подруга уже бачила його…, у неї є мій дозвіл».

До слова, це перша колаборація Мендеса із торговою маркою білизни Calvin Klein. Хоча й бренд не планує на цьому зупинятись. Подейкують, зовсім згодом з’являться не менш вражаючі кадри, із іншими та не менш звабливими знаменитостями – спеціально до виходу нової весняної колекції.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here