Собаки у тренді – Monse випустив нову колекцію

0
526

Якщо ви одразу не помітили нової лімітованої колекції Monse, приуроченої на осінь 2019 року – у цьому немає нічого дивного. Адже усі миттєво звертають увагу на пухнастого французького бульдога, чи то дружелюбного лабрадора, якого дизайнерський дует Лори Кім і Фернандо Гарсії вигадливо помістили у фешн-кадр.

Остання колекція Monse поєднала моду та любов бренду до тварин. У ході проекту дизайнери звернулися до шести різних притулків у Нью-Йорку. Таким чином, моделі, вдягнені у світшоти універсального стилю та асиметричні «морські» блейзери, позували із більш ніж тридцятьма потребуючими притулку собак.

Однак іменитий бренд не зупиняється на екстравагантній фотосесії із чотирилапими. Організатори проекту також планують укласти співпрацю із діснеєвським продуктом, кращим другом Міккі Мауса – Плуто. Спільна робота Monse та Disney розпочнеться у травні наступного року. Обмеженим тиражем бренд презентує незвичне поєднання шовкових жакетів, бавовни та джинсових елементів.

До того ж, очікується короткометражний фільм від Фабіана Константа із незмінною музою бренду Ділоун та офісною собакою Луїзою. А поки нова лімітована «собача» колекція доступна онлайн. Вилучені кошти Monse планує пожертвувати притулкам для тварин.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here