Софі Тернер вийшла заміж у вбранні від українського бренду

0
459

Серії культового сюжету «Гри престолів» виходять одна за одною, а головні актори фентезійної саги не припиняють дивувати неочікуваними зізнаннями. І мовиться зовсім не про вражаючі сюжетні звороти, хоча й без цього не обходиться. Софі Тернер, вона ж Санса Старк, днями раніше вразила громадськість «раптовим» весіллям.
Рудоволоса зірка «Гри престолів» таки полишила статус нареченої та стала офіційною дружиною відомого американського виконавця Джо Джонаса. Втім, церемонія пройшла не так, як планувалась раніше. Пара неодноразово зазначала, що збирається відсвяткувати найважливішу подію у своєму житті у «столиці кохання», у Парижі. Але все пішло наперекір, на жаль чи на щастя.

У пресі з’явились кадри, на які прихильники знаменитостей і сподіватись не могли. Закохані раптово побрались у Лас-Вегасі, без жодних попередніх підготувань. Одразу після чергового голлівудського заходу молодята, разом із найріднішими та друзями, подались до найближчої дзвіниці, щоб узаконити свої стосунки. Усе пройшло більш ніж скромно, але, відтак, не менш затишно і романтично.
Втім, приємно потішив не тільки факт одруження акторки із іменитого серіалу студії HBO, але й те, у якій вона сукні подалась до вінця. Як виявилось, у такий особливий день Софі Тернер обрала комбінезон від українського бренду Bevza. Варто зауважити, що у вбранні від вітчизняної торгової марки далеко не вперше з’являються зірки зі світовим іменем. Але, менше з тим.


Як слід привернув увагу до настільки важливої події у житті української дизайнерки Світлани Бевзи її чоловік, міністр інфраструктури Володимир Омелян. Відтак, не тільки преса в один голос заговорила про весільне вбрання героїні «Гри престолів», і не тільки зарубіжна, що зрозуміло. Український урядовець теж не обійшовся без власного коментаря.
«Чи любите Ви серіал «Гра престолів», як люблю його я? А чи знаєте Ви, що головна героїня цього серіалу, Софі Тернер, яка зіграла Сансу Старк, сьогодні таємно вийшла заміж? І вся американська і британська преса наперебій захоплено пише, що під вінець вона пішла у чарівному вбранні від українського дизайнера BEVZA», – зазначає чоловік Світлани Бевзи на своїй офіційній сторінці у Facebook.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here