Таємниці модного бренду Balenciaga та «відвертий» бекстейдж

0
626

Літературна стопка книг від модних брендів поповнюється. «Діор: Мистецтво кольору», «Шанель: Збір і Створення», а невдовзі ще й «Balenciaga» та її художній керівник Демна Гваселія випустять подарункове видання «за лаштунками» колекції осінь-зима 2018.

Як анонсував французький будинок моди, у книзі оприлюднять більш ніж 300 ескізів та знімків із примірок, бекстейджу та виходу на подіум. Особисто відібрані Гвасалією фотографії відображатимуть винятковий погляд на залаштунки знімального процесу однойменного бренду: від зарисовок до колекційного одягу та репетицій модних показів.

Авторами глянцевих зображень книги стали спеціально запрошені за лаштунки шоу фотографи П’єр-Анже Карлотті й Джонні Дюфорт. Основний акцент фотовидання – яскраві неонові відтінки, включаючи лимонно-зелений та рожевий. «Шоу – це досвід, і ця книга – це інструмент їх запам’ятовування», – додає творчий куратор Гвасалія. Вихід до друку книги з невигадливою назвою «Balenciaga: Зима 18» запланований на лютий місяць наступного року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here