Четвер, 13 Червня, 2024

Тейлор Свіфт написала пісню під назвою «Cardigan» і випустила відповідний мерч

У пісні Тейлор Свіфт «Cardigan» з її альбому «Folklore» є багато посилань до одягу. Пісня в основному присвячена молодому коханню та, зрештою, розбитому серцю, але є згадки про «вінтажну футболку», «високі підбори» і «танці у твоїх Levi’s». У кардигана є якась першокласна нерухомість в приспіві лірики: «And when I felt like I was an old cardigan/Under someone’s bed/You put me on and said I was your favorite».
У всіх нас був старий кардиган, який захований в схованці нашої кімнати; кардиган, який настільки забувається, що його кидають під ліжко і ніколи більше не надягають. Але, як показує пісня, забутий кардиган одної людини – це скарб для іншої людини. Музичний кліп містить в собі Тейлор в курній кімнаті, вона відкриває скрині на типу Нарнії та вхід у фантастичний світ, де вона плаває з піаніно, вона врешті-решт повертається в цю вищезгадану курну кімнату і зігрівається у величезному білому в’язаному університетському кардигані. Цей момент доводить, що кардигани завжди надійні.

Як пише Vogue, ви також можете загорнутися в такий же схвалений Тейлор Свіфт кардиган. Цей кардиган продається за 49 доларів і поставляється з цифровим стандартним альбомом. Мерч нагадує кардиган Свіфт в кліпі «Cardigan», але ця версія для покупки має кілька творчих свобод: на кожній руці є зоряна вишивка і сіра нашивка з назвою альбому «Folklore».

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles