ThirdLove “розширив” поняття жіночої краси – 78 розмірів бра

0
532

Проблеми із пошуками ідеальної нижньої білизни – справа звична для кожної. Виробники не рідко вдаються до кількох шаблонних силуетів та ігнорують потреби власних же споживачів. А жінкам не залишається ніщо інше, як знову і знову купувати незручні бра.
Із вічного кола вирішив вирватись неабияк демократичний бренд ThirdLove, що не вперше зачіпає проблеми жіноцтва при виборі вдалого ліфчика. На цей раз, діапазон розмірів розширився аж до 78-и варіантів.

Мета ThirdLove проста: «Щоб допомогти усім жінкам відчути себе цінними і важливими, треба їх любити». Власне слідуючи цьому принципу бренд провів нове калібрування серед представниць «прекрасної статі», що відрізняються за розмірами і віком, щоб пересвідчитись у якості своєї продукції.
Рекламна компанія до нової колекції бра виявилась не менш вражаючою. ThirdLove запросив для представлення унікальної серії білизни 78 цілковито різних жінок, які сфотографувались у «своєму» розмірі та розповіли, що означає таке нововведення особливо для них.

Бренд спроектував кожен із розмірів ліфчика відповідно до індивідуальних потреб і фізіологічних особливостей. Відтак, ThirdLove рішуче заявив про себе у світі брендової білизни. Що цікаво, не вперше. Не так давно розгорівся гучний скандал, що буквально таки поділив індустрію моди на «до» і «після».
ThirdLove звинуватив Victoria`s Secret у зневажливому ставленні до жінки, що не вписується до чітких стандартів «краси». Як результат, за демократичним брендом пішла ціла армія прибічників, котрим більше не сила миритись із сексистськими правилами.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here