У новій колекції бренд “Gucci” виступив проти заборони абортів у США

0
160

Деякі штати США наразі активно вживають заходів задля заборони абортів. Дім моди “Gucci”, у обличчі художнього директора Алессандро Мікеле, виступив проти цього у своїй новій колекції. На останньому показі у Римі моделі продефілювали у одязі з феміністичними лозунгами 70-х років про те, що жінка теж має право вибору.
Посилаючись на нещодавнє обурення щодо заборони абортів у США, він сказав, що своєю останньою колекцією “хотів зобразити те, що жінок потрібно поважати”. Алессандро вирішив використовувати свою високу посаду, щоб посприяти свободі вибору.

Жінки “повинні бути вільними у виборі того, чого вони хочуть і, в тому числі, якщо це – припинення вагітності… Це – найважчий вибір для жінки, і я поважаю цей вибір”, – сказав він журналістам на прес-конференції в Палаццо.
У колекції з 97-ми луків були футболки з гаслами “Моє тіло, мій вибір” і “Передзвоніть” (посилання на тривалу кампанію з гендерної рівності “Gucci Chime for Change”). Особливу уваги публіки привернуло шовкове плаття з вишитою квіткою, що росте всередині матки.

У Італії, де й розташована штаб-квартира модного дому, аборти узаконили ще у 1978. Особливу дату дизайнери вишили на одному з образів моделей. Мода стає все більш політизованим простором, а “Gucci” – один з тих брендів, що не втрачає можливості нагадувати про важливі істини у своїх колекціях.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here