Victoria’s Secret перезапускають лінійку купальників

0
477

Відомий бренд жіночої білизни Victoria’s Secret анонсував перезапуск лінійки купальників, які зняли з продажу в 2016 році. Оновлені моделі надійдуть у продаж вже навесні наступного року.
Перезапуск купальників – не єдині зміни для марки. Victoria’s Secret також планує представити ще декілька товарів в нових категоріях. На даний момент в продаж вже надійшло взуття, далі в планах у бренду випустити сонцезахисні окуляри Victoria’s Secret.
Нагадаємо, не так давно Victoria’s Secret виявилися в центрі скандалу через образливі висловлювання глави відділу маркетингу Еда Разека про небажання бачити трансгендерів або моделей plus-size на шоу. Що в результаті підштовхнуло генерального директора шоу Ян Сінгер подати у відставку.
У модних колах подейкують, що такими “радикальними” для бренду методами новий виконавчий директор Джон Мехас, який раніше працював в Tory Burch, намагається залучити більше покупців і повернути колишню комерційну славу Victoria’s Secret. А ми тільки сподіваємося на те, що скандал чогось навчив бренд і вони введуть в лінійку як мінімум більшу різноманітність розмірів – пам’ятаючи про те, що краса буває різною.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here