Воргол повертається: нова колекція Bulgari та поп-арт

0
658

Енді Воргол – чи не найвідоміший шанувальник яскравих проектів італійського бренду Bulgari відтепер став «елементом» його нової колекції. Ще у 1980 році у розмові із Ніколо Бульгарі художник назвав шоу-рум лейблу «найважливішим музеєм сучасного мистецтва». Саме зв’язок між видатним митцем та творчим засновником Bulgari надихнув креативного директора Лючію Сільвестрі на створення ексклюзивної колекції у стилі поп-арт сьогодні.

«Я гадаю, ваші ювелірні вироби – це 80-ті. Усі намагаються скопіювати їхній дизайн», – у свій час висловився Енді Воргол. На що Бульгарі відповів: «Але вони не в змозі, оскільки ми щоразу ламаємо голови, щоб кожна наступна колекція стала кращою, ніж попередня». Цього сезону Сільвестрі ретельно відібрала ранні полотна Воргола та інші тотемні роботи поп-культури, перевтіливши їх у екстравагантні ювелірні прикраси. Особливу увагу шанувальників бренду привернули вироби із овальним камінням та браслет «Синя кішка».

Зважаючи на те, що ексклюзивна колекція частково натхненна музикою, Сільвестрі не змогла її представити без концерту. Та й загалом атмосфера заходу була сповнена ностальгією за «фабричністю» Воргола.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here