Всесвітньо відомий бренд Converse All-star випустили нові кеди з цікавим принтом

0
885

Підприємство випускає кеди різних кольорів, різної форми (низькі, середні, високі), та з різних матеріалів: шкіряні, замшеві, вінілові, денімові та навіть конопляні “конверси”. Також є моделі кедів без шнурків, над дизайном яких також працював Чак Тейлор, незадовго до своєї смерті у 1969 році.
Взагалі-то, що стосується “конверсів”, ми завжди за класику. Виняток – колаборації бренду з Tyler, the Creator. Сьогодні в продаж надійшли короткі чорно-білі кеди Converse Chuck Taylor’s 70 з геометричним принтом у вигляді троянди. Коштують вони 90 доларів. Купити їх можна на офіційному сайті бренду. Багато шанувальників бренду потішила така новинка, всі в захваті. А що ви скажете, hot or not?
Фірму започаткував Маркус Міллс Конверс у 1908 році. Вперше ці кеди з’явились в баскетбольних магазинах у 1917 р. Тоді вони називались просто “All-Star. Спочатку кеди не були особливо популярними, поки їх не помітив баскетболіст Чак Тейлор. Він взяв активну участь у їх рекламі.
Кеди трохи переробили, назву змінили на “Chuck Taylor All-Stars”, а на боковій нашивці кедів з’явився підпис баскетболіста. У 2003 році компанія “Converse” була куплена корпорацією Nike за 305 млн доларів США.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here