“Янголи” Victoria`s Secret – про Різдво та нижню білизну

0
515

Іменитий бренд білизни упродовж року працював у хиткому положенні. Переорієнтація світової моди на більш пишні та «нормальні» форми змусила Victoria`s Secret вкотре відстоювати свої принципи. Навіть – бренд звинуватили у сексизмі. Оскільки, як відомо, його «першочерговою метою» є тішити чоловіче око.

Інші ж торгові марки білизни уже давно надали перевагу щоденному комфорту жінки. Хоча, «війну бюстгальтерів» між ThirdLove та Victoria`s Secret досі не завершено. Один бренд робить акцент на XXL, інший – на епатажних шоу-показах. Втім, такий культурний конфлікт змусив клієнтів частіше звертатись до «менш шаблонної» торгової марки.

Попри падіння рейтингів, Victoria`s Secret надалі не зраджує власним ідеям. Спеціально до католицького Різдва бренд випустив черговий відеоролик із «янголами». Моделі поділились особистими враженнями від свята.

View this post on Instagram

Merry Christmas from our Angels to you! ❤️?

A post shared by Victoria's Secret (@victoriassecret) on


Тим не менш, на додачу до душевних слів, не обійшлось без реклами. Дівчата розпаковували подарунки, гуляли прикрашеними вулицями Нью-Йорку та насолоджувались домашнім затишком. Але різдвяну атмосферу дещо затінила нова колекція брендової білизни. Або ж – прихильники Victoria`s Secret не змогли не звернути на неї увагу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here