“Буде щось цікаве”: Леді Гага запускає власну лінію косметики на “Amazon”

0
334


Найепатажніша співачка Голлівуду Леді Гага з кожним днем вражає своїх шанувальників все більше й більше. У своєму Instagram зірка анонсувала майбутнє відкриття власного косметичного бренду. Леді Гага також показала фанам промо-відео, в якому вона та різні моделі танцюють з яскравим блискучим макіяжем.
Продаж продукції на офіційному сайті стартує у вересні. Відомо, що це буде багатофункціональна кольорова косметика для щік, очей і губ у шести відтінках, а також набір, що містить всі три продукти за ціною 49 доларів. Окремо блиск для губ коштуватиме 16 доларів.
Свій власний бренд Гага запускає, співпрацюючи з популярним інтернет-сервісом
“Amazon”, який одночасно запустить “Haus Laboratories” (таку назву має лінія косметики зірки) у дев’яти країнах світу (включаючи США, Францію та Японію). Це перший великий бренд, що продаватиметься виключно на Amazon.

Під одним з яскравих фото на своїй сторінці у Instagram 33-річна Леді Гага відверто зізналася, що надихнуло її на створення власного косметичного бренду. “Коли я була молодою, я ніколи не відчувала себе красивою. І коли я намагалася знайти відчуття внутрішньої і зовнішньої краси, я виявила силу макіяжу.
Я пам’ятаю, як я бачила, як моя мама щоранку робила собі макіяж, аби одягнути маску сміливої, працьовитої жінки на своє обличчя… Потім я почала експериментувати з косметикою, щоб бути такою ж сильною, як і моя мати.
Саме тоді я стала Леді Гагою. Я знайшла у собі супергероя, дивлячись у дзеркало, і зрозуміла, ким я хочу бути…  Але я так вдячна, що макіяж надихнув мене на хоробрість, якої я не знала,” – пише зірка.

View this post on Instagram

When I was young, I never felt beautiful. And as I struggled to find a sense of both inner and outer beauty, I discovered the power of makeup. I remember watching my mother put her makeup on every morning, basking in the glow of her power to put on her bravest face as the hard working woman she was. I then began to experiment with makeup as a way to make my dreams of being as strong as my mother become true. It was then that I invented Lady Gaga. I found the superhero within me by looking in the mirror and seeing who I wanted to be. Sometimes beauty doesn't come naturally from within. But I'm so grateful that makeup inspired a bravery in me I didn't know I had. I've come to accept that I discovered my beauty by having the ability to invent myself and transform. They said I was just weird, but really, I was just Born This Way. Love, Lady Gaga

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga) on


Як бачимо, макіяж у житті Леді Гаги означає чимало, тому й не дивно, що співачка вирішила започаткувати саме косметичний бренд. Передзамовлення на сайті з косметикою зірки буде доступне вже з 15 липня.
Відомо, що до команди “Haus Laboratories” вже увійшло 15 осіб. Можливо, магія чисел тут теж має якесь значення? Звичайно, що лінія краси Гаги буде все про інклюзивність і святкування краси у всіх її формах.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here