Два нові відтінки помади від Ріани закохали в себе жінок з усього світу

0
927

Як відомо, співачка Ріана має свій бренд косметики і вже завоювала довіру жінок світу  якістю своєї продукції. Після того як на світ з’явилась перша рідка помада з лінійки “Stunna Lip Paint” – вона одразу ж утвердилась, як чудова косметична продукція, що надзвичайно легко наноситься, коли висихає – стає матовою, і після цього не пересушує губи навіть після декількох годин використання.
Тож, нещодавно Ріана представила два нових відтінки незвичайної помади – коричневий та червонявий – що прекрасно йдуть в тон осінній порі.


Коричневий відтінок називається ‘Unveil’, що дослівно означає “урочисто відкрити”. Що ж до червонявої рідкої помади, яка має рожевувато-бузковий відтінок “щойно поцілованих” губ, його назва ‘Uncuffed’ натакяє, що цей тон допоможе жінці розкритися і розцвісти, демонструючи природню красу.


Проте найважливішим досягненням співачки у бьюті-сфері є те, що власне помади цієї лінійки є повністю універсальними та підходять абсолютно усім жінкам з різними відтінками шкіри.


Цікаво, і залишається лише гадати, коли Ріана порадує відданих фанатів своєї косметики новими універсальними відтінками.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here