Мати Хадід стверджує, що її доньки ніколи не робили уколів краси

0
919

Іоланда Хадід, мама моделей Джіджі і Белли, стверджує, що її доньки ніколи не робили пластику і не кололи філери і ботокс. Старі фотографії Белли говорять про зворотне: можливо модель зробила ринопластику та збільшила губи.
Днями Іоланда Хадід, 55-річна мама супермоделей Белли та Джіджі Хадід, зізналася, що перестала колоти ботокс, а також позбулася грудних імплантів і філерів. За словами Іоланди, “уколи краси” ледь не коштували їй життя – кілька років тому вона виявила в своєму тілі силікон з грудних імплантів.

Про шляхи до природної краси Іоланда розповіла в інстаграмі. Її слова викликали недовіру в підписників: коментатори впевнені, що дочки Хадід, 23-річна Джіджі та 22-річна Белла – не раз зверталися до послуг пластичних хірургів.
У відповідь Іоланда заявила, що її дочки ніколи не робили уколів краси. “Мої діти ніколи не кололи філери або ботокс. Вони бачили, через що мені довелося пройти, щоб позбавитись від силікону, вони не будуть цього робити”, – написала Хадід.

Хоча Іоланда стверджує зворотне, важко не помітити, що ніс та губи Белли Хадід сильно змінилися з тих пір, як вона почала працювати моделлю. Ніхто не може стверджувати точно, але старі фотографії Белли говорять самі за себе: модель явно зробила ринопластику та збільшила губи. Що стосується Джіджі, то її обличчя справді виглядає природним.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here