Ірина Шейк показала фігуру для незвичайної фотосесії

0
1934

33-річна російська супермодель Ірина Шейк взяла участь у пікантній фотосесії, оголивши груди на пляжі. На знімку, який напередодні з’явився в офіційному акаунті моделі в соціальній мережі Instagram, Шейк стоїть на колінах, позуючи на тлі океану в одних стрінгах. Образ доповнили кілька золотих браслетів.


Відверта фотографія Шейк буквально підірвала Інтернет. Всього за один день публікація зібрала понад 750 тисяч лайків і безліч коментарів користувачів з усього світу. Багато передплатників відзначили, що Ірина перебуває в прекрасній формі, демонструючи розкішне тіло.
“Досконалість”, “Красуня, богиня, супершикарна принцеса – епітетів не вистачає, щоб охарактеризувати”, “Моя російська королева”, “Шикарна”, “Ти найприголомшливіша”, “Бредлі розплачеться, побачивши це”, – написали користувачі Мережі, нагадавши про недавнє розлучення Ірини Шейк з 44-річним голлівудським актором Бредлі Купером.


До речі, буквально кілька днів тому в ЗМІ з’явилася інформація, що Ірина Шейк нібито розпускає чутки про Купера. Якщо вірити повідомленням, дівчина досі ображена на актора і не може пробачити йому зруйноване особисте життя.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here