Кольори волосся що будуть актуальні у новому сезоні

0
869

Ми змінюємося, як змінюється природа та її сезони. Мистецтво бути жінкою вимагає відчуття стилю, та вміння йти із сучасною модою в одному темпі. Передові стилісти Голівуду зробили підбірку фото-рекомендацій, щоб надихнути жінок на тенденції 2018 року. Список очолює “rich brunette”. Дивіться, та беріть на замітку.

Далі йде “sun-kissed blond”. Відтінок ніжний та теплий, неначеб-то  ви відпочивали там, де багато сонця, та повернулися з теплих країв.

“Platinum blond” колір, що прекрасно підійде для типажу, як у Кім Кей, Зої Кравітц та Саоріс Ронан. Але, ви маєте розуміти, що такий колір є серйозним навантаженням для стану волосся.

“Au Natural” – відтінок, наближений до природного. Тобто,виглядає таким чином,що посилюється рідний колір волосся. Цей рік, взагалі, буде переворотом в індустрії краси, адже, багато хто із зірок, відмовився від косметики та гоління ніжок та зони під пахвами, і не лише…

Мода та вимоги стандартів краси не стоять на місці. Творці в світі фешн напрямку не сплять і постійно задають нові темпи та вектори. Жінкам лишається тільки вибрати те, що вони вважають для себе найякіснішим і актуальним.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here