Макіяж 90-х повертається – поради до 2019 року

0
1620

До нового року залишаються лічені дні, але коли справа доходить до б’юті-трендів – повернення до минулих тенденцій як ніколи доречне. Відомий візажист Квінн Мерфі, що часто працює над образами Наталі Портман, Ель Феннінг та Ембер Херд, пророкує 2019 рік як період наслідування 90-х. Втім, жодних тонких брів. Мовиться про оновлення трендів минулого на сучасний лад.

  1. Коричнева помада стане як ніколи актуальною

Наприкінці минулого століття було надзвичайно багато темних олівців для губ. Доволі часто тодішні красуні навіть не використовували помаду – лише славнозвісну коричневу підводку. Тим не менш, у наступному році така тенденція буде дещо видозміненою. Замість одноманітності коричневого – усі його відтінки, але із теплішої гами. «Приблизно між коричневим і вашим справжнім кольором губ» – зазначає Мерфі.

  1. Природні брови проти «інстаграмних»

Минулі кілька років соціальні мережі нав’язували нам стандарти футуристичних та штучних брів, але ностальгія за минулим вносить свої корективи. Так, ніхто не буде вищипувати брови до «ниточки». Однак запеклим інстаблогерам не завадить трохи підкоригувати свій зовнішній вигляд. Перш за все, менше виразних ліній і зухвалих кольорів. На додачу, не варто забувати про вищипування. Форма у 2019 році знову стане важливою.

  1. Основний акцент на очі

Якщо ви не надто компетентні у підведенні очей, у наступному році варто підтягнути свої навички. Адже тепер основним акцентом мейк-апу стануть очі. «Це може бути м’який нечіткий олівець близько до лінії вій, або ж виразні «стрілки» рідким лайнером».

  1. Ніякого контурування обличчя

У 2019 році навчіться нарешті розтушовувати. «Пропустіть контур та створіть обличчя» – рекомендує Квінн Мерфі. «А після того, як макіяж уже нанесений, візьміть пухнасту кісточку та розтушуйте бронзатори під скулами і по лінії підборіддя».

  1. Матовий тон знову в моді

Власне через сяючі обличчя Instagram-дів, матовість знову у тренді. Хоча й від бронзаторів та хайлайтерів не варто цілком відмовлятися. Ефектно буде виглядати поєднання блиску та мату. Тільки-от робити це слід неабияк вміло, у протилежному випадку – краще навіть не братися за бронзатори.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here