Мінус 18 кг: Ребел Вілсон різко схудла та дуже змінилася

0
400

40-річна акторка та комік Ребел Вілсон здивувала шанувальників в Instagram своїм перетворенням – вона виклала першу фотографію, на якій продемонструвала результати схуднення.
Останні місяці Ребел активно працювала над позбавленням від зайвої ваги та не викладала знімків в обтислому одязі, а тепер постала в обтислій сукні – параметри зірки помітно зменшилися.
«Господи, ти виглядаєш приголомшливо!», «Що це за модель тут?», «Ти завжди була красунею, але тепер ти просто чудова. Браво, Ребел»,«Схуднення тобі дуже личить!», – пишуть шанувальники Ребел Вілсон.
Раніше в інтерв’ю Ребел розповідала, що образ «пишечки» настільки закріпився за нею у кіно, що під час зйомок їй навіть доплачували за те, щоб вона не худла. Але, очевидно, акторка втомилася від зайвої ваги, тому у цьому році вирішила взятися за своє здоров’я та фізичну форму.


«Мені стукнуло 40 у березні, і я вирішила взятися за себе. У цьому році я зосередилася на собі та своєму самопочутті. Я багато працюю над ментальним та фізичним здоров’ям, стежу за харчуванням, у мене багато персональних тренувань. І це круто», – поділилася Ребел Вілсон.
Тепер вона ділиться в Instagram моментами своїх тренувань та закликає підписників зайнятися спортом. В одному з постів вона написала: «Навіть якщо ти повзеш до своєї мети – повзи та не зупиняйся. Це варто того. Намагайся докладати трішки зусиль, але кожен день. Я знаю, іноді приходить розчарування, прогресу не видно, хочеться все кинути. Але результат все одно буде. У цьому році я хочу дістатися до 75 кілограмів. Це вимагає щоденних зусиль. Весь час є якісь перешкоди, але я продовжую працювати!»

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here